F.H.U. CORNES
PRODUCENT - Agencja Reklamowa
odzież reklamowa i gadżety reklamowe
reklamy samochodowe, wystawowe itp.
laminowanie, bindowanie, oprawianie
usługi ploterowe
kserowanie, drukowanie, skanowanie
odzież reklamowa i gadżety reklamowe

Znakowanie odzieży 

Wykonujemy nadruki wszelkich rodzajów, od T-shirtów, po slipy, podkoszulki, hustki, kamizelki, polary, bluzy, kurtki, odzież dziecięca itp. Czas wykonania zależy od ilości ale zazwyczaj produkcja trwa w okolicach od 1-3 dni roboczych

 

Znakowanie odzieży wykonujemy za pomocą następujących technik:

 

 Flex gdzie grafika (loga, napisy itp) wycinane są ploterowo z folii flex (do wyboru ok 30 kolorów), która następnie jest wgrzewana za pomocą prasy w wybraną odzież. Metoda ta jest o wiele trwalsza niz nadruki wykonywane przy pomocy Sitodruku. Folia flex w odróżnieniu od folii flock jest gładka. Idealna do naniesienia loga firmowego, napisów, grafiki wektorowej na dowolną odzież.

 

 Flock właściwości oraz możliwości identyczne jak przy folii flex jednakże różnią się one strukturą. Flock nie jest gładki a wloskowaty. Ma strukturę delikatnego meszku. Rówież występuje w kilkunastu kolorach do wyboru.

Sublimacja wykorzystywania przy nanoszeniu grafik wielokolorowych zawierających przejścia tonalne, np. zdjęcia na dowolną odzież. Zdjęcie drukowane na specjalnym papierze przy pomocy tuszy wodnych (sublimacyjnych) nanoszone jest na podkład Flexowy lub Flockowy który następnie wgrzewany jest w odzież. Jakość nieporównywalnie wyższa od papierów termotransferowych dostepnych w wielu sklepach oraz marketach. Przede wszystkim w przeciwieństwie do nadruków termotransferowych druk sublimacyjny jest odporny na spieranie!. Szczególnie polecamy tą formę jako pamiątkę z rajdów, festynów, imprez firmowych (np grupowe zdjęcie) jako prezent imieninowy, walentynkowy etc...

Nadruk termotransferowy Nadruk wykonywany jest na specjalnym papierze, a następnie przy pomocy prasy termotransferowej wprasowywany w tkaninę. Zaletą tej techniki jest doskonałe odwzorowanie szczegółów nadruku i wysoka trwałość. Nadruk ma gładkie półmatowe wykończenie.

 

 Termotransfer - Flex & Flock

Wycinane na ploterze litery i proste kształty, wgrzewane następnie w materiał. Flex to materiał z PCV lub bardzo cienkiego poliuretanu, posiadający nie odblaskowa, matowa powierzchnie. Folia flock posiada aksamitną powierzchnię np. z włókien wiskozy lub włókien poliamidowych, jest miękka w dotyku.

Znakowanie kubków metodą grawer laserowy lub sublimacyjnie

 

 
Wykonujemy kubki reklamowe (np. tekst lub logo firmy) jak i również kubki z dowolnie przygotowanym projektem, zrealizujemy każdy pomysł klienta oraz fotokubki z dostarczonym przez klienta zdjęciem lub zrobimy profesjonalne cyfrowe zdjęcie na miejscu u nas w firmie.
Kubek z nadrukiem jest doskonałą pamiątką z dzieciństwa, ślubu lub jubileuszu firmy (np. logo, napis).